Produkcja

Puuka Form posiada nowoczesną Linię produkcyjną i wyspecjalizowanych fachowców, z wieloletnim doświadczeniem.

Pracujemy na maszynach firmy Felder i Blum.

Stół formatowy BLUM : posiada elektryczne ustawienia wysokości i kąta przechyłu, gwarantując niedoścignioną precyzję i stabilny bieg materiału.

Okleiniarka prostoliniowa Firmy Felder daje kompleksową obróbkę obrzeży pcv, abs oraz naturalnych.

Grubość obrzeża: 0,4-6 mm (8 mm).
Grubość elementu obrobionego: 8-60 mm

Blum Pro-Center z głowicą horyzontalną i z funkcją wytyczania kierunków nawiercania i obróbki w pionie i poziomie. Można precyzyjnie wiercić wszelkiego rodzaju otwory poziome i pionowe oraz osadzać okucia w korpusie, drzwiach i froncie mebla.

Blum minipress pro wyróżnia wyjątkowa wszechstronność. Precyzja i wygoda w realizacji pionowych nawierceń oraz wpasowywanie okuć.

Posiadane maszyny, urządzenia i elektronarzędzia umożliwiają precyzyjne wykonanie co umożliwiają Nam produkcje wysokiej jakości mebli.

Posiadamy własną Linię lakierniczą.

O jakość lakierowanych powierzchni pomagają nam zadbać Firmy z którymi współpracujemy w ramach dostawy lakierów, utwardzaczy, podkładów jak i specjalistycznych szkoleń z zakresu nowoczesnych technologii i nowych trendów. I tak współpracujemy z Ica i Armwood Polska. Szeroka gama lakierów kolorów z Włoch i Niemiec. Jesteśmy zawsze na bieżąco. Oferujemy całą paletę barw wg wzronikow: Ica, Ral, NCS.

Produkcja opiera się przede wszystkim na płytach laminowanych producentów: Pfleider, Egger, Kronospan, Krono. W pracy wykorzystujemy również sklejkę i akryl.

W ofercie mamy szeroka gamę oklein naturalnych i egzotycznych. Korzystamy z szerokiej gamy dostępnych oklein np.: CDO, California Trading.

Frontów drewnianych firm: Drewpol Osina, Magura. Frontów meblowych firm: Korner, Drewno, Drewpol Osina, Magat, Olikar.

Studio - Oferta

By w pełni ubrać nie tylko wizualną stronę mebla sięgamy do jego wnętrza by stał się jeszcze bardziej funkcjonalny, ergonomiczny i wygodny w codziennym użytkowaniu. W tym zakresie wykorzystujemy doświadczenie naszego Menadżera Projektu, który projektuje mebel w ścisłej współpracy z klientem.

W kliku słowach o naszym Menadżerze Projektu:

Szlifowała fach u najlepszych, zaczynając swoją drogę od Liceum Plastycznego, Akademii Artystycznej kończąc na Architekturze Wnętrz. Gra na pianinie, fortepianie (zaczynała w wieku 5 lat ) a do tego dziadek stolarz, tata stolarz … maluje, rzeźbi pisze wiersze…kobieta orkiestra. Jej mocna cecha to indywidualne podejście do klienta, wyczucie oczekiwań, dokładność, dzięki czemu jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom. Podniosła kwalifikacje pod kątem Coachingu Managerskiego oraz Coachingu ,,Dialog. Fundamentalna przemiana” poznając narzędzia i kompetencje służące poszerzaniu świadomości, zmiany zachowań, rozwoju na poziomie tożsamości i osiąganiu nowych rezultatów. Ciągle poszukuje nowych rozwiązań. Pomysłowość, elastyczność i płynność w doborze i łączeniu materiałów, kolorów, struktur przychodzi jej z niezwykłą łatwością. ,,Inaczej tego ująć nie można”… Jej pasją są meble…a motto firmy…Naszą pasją są meble….

Wyposażenie i jego elementy stosujemy od producentów firm: Blum, Peka, Hafele, Servoll, Gtv i innych.

Proponujemy również doradztwo w zakresie szkła: w ofercie mamy szkło (Float, Optiwhite, Antisol (float kolorowy), grafikę na szkle, lakomat biały, satyne białą, satynę brąz, grafit, satynę optiwhite, lakobele) oraz lustra.

Blaty kamienne, kwarcyty.

Szeroką ofertę sprzętów AGD dzięki firmie Galicja Tomaszek Ogólnopolski Partner Studiów Mebli Kuchennych.

Otwarci jesteśmy na współpracę z projektantami.
Priorytetem dla Nas to jakość mebli i zaangażowanie na każdym etapie obsługi klienta.

Kontakt

PUUKA FORM Sp.z o.o. Sp.k.,
ul. Lipowa 67, 97-400 Bełchatów
NIP: 769 222 25 12
Regon: 101 843 200
KRS: 0000524762
44 633 01 12 kontakt@puukaform.pl Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 9:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 13:00